Dinozaury


oprawa miękka, 16 stron + nalepki, format B5

Dinozaury to książeczka edukacyjna dla dwulatków i trzylatków. A do tego z nalepkami wielokrotnego użycia. Tego jeszcze nie było!


 

Małe pociechy odkryją na rozkładówkach tej pięknej książki imponujące zwierzęta, jakimi były dinozaury. Zadaniem malucha jest naklejenie w odpowiednich sceneriach prehistorycznych i współczesnych około 40 dinozaurów – nalepek wielokrotnego użytku. Dziecko pozna dinozaury wodne, lądowe, latające, roślinożerne i mięsożerne, zobaczy ich jaja, dowie się, jak wyglądają potomkowie dinozaurów dzisiaj, porówna wielkość dinozaurów z największymi współczesnymi ssakami. Wszystkie nalepki są podpisane, jak w małej encyklopedii.

Dinozaury

Piękne rysunki o łagodnych zaokrągleniach i ciepłych kolorach są dostosowane do wrażliwości najmłodszych dzieci. Dynamiczne i różnorodne kompozycje pobudzają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i zwiększają radość z zabawy. Dzięki specjalnemu powlekanemu papierowi nalepki można naklejać wielokrotnie, co sprawi, że zabawa trwać będzie w nieskończoność!

 

Dinozaury

 

 

 

 

 

 

 

 Dinozaury

 

 

 

 

 

 

 

 Atuty:

  • Specjalny powlekany papier, który zwiększa trwałość produktu i pozwala na wielokrotne użycie nalepek,
  • Nalepki wielokrotnego użytku, które można przyklejać i odklejać w nieskończoność,
  • Ilustracje o łagodnych zaokrągleniach bardzo lubiane przez najmłodszych,
  • Chłopcy uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy i maszyny,
  • Kreatywne zajęcie,
  • Praktyczny format: lekka książeczka, którą można zabrać ze sobą wszędzie – do przedszkola, w podróż, do restauracji, do kolegi albo bawić się nią w domu,
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

Dinozaury


Dinozaury

 

 


 


 
Kategoria wiekowa: 2-3 lata.

© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.