Encyklopedia przedszkolaka. Uprawiam sport

Add to Wish List
Ilustrator
Wodnicka Judyta Julia, Gazda Patrycja, Żukowski Jarosław, Talarski Jarosław
Ocena
Oprawa
miękka
Opis

Ta książeczka to propozycja dla każdego dziecka, które interesuje się sportem i tematyką olimpijską.

Dzięki ciekawym zadaniom jego wiedza o sporcie, a zwłaszcza dyscyplinach olimpijskich, poszerzy się, a nauka połączona z zabawą stanie się przyjemnością. Logiczne myślenie i kojarzenie, spostrzegawczość, koncentracja i zręczność manualna to sprawności, które dziecko rozwinie, wykonując ćwiczenia o różnym stopniu trudności. W ten sposób przygotuje się do nauki czytania, pisania i liczenia.

Wiedza i umiejętności zdobywane od najmłodszych lat sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne - przede wszystkim potrafi odnaleźć się w grupie rówieśników i umie porozumiewać się z dorosłymi. Mając taką podstawę, chętniej się uczy i wyraża własne opinie, myśli twórczo i jest aktywne.

W książeczce znajdują się ćwiczenia o różnym stopniu trudności. przygotowane są tak, aby mogły wykonywać je dzieci w wieku 3-6 lat. Polegają one między innymi na opisywaniu rysunków, dobieraniu w pary, rysowaniu po śladzie, poszukiwaniu drogi w labiryncie, łączeniu punktów, wyszukiwaniu różnic między rysunkami, uzupełnianiu rysunków za pomocą nalepek oraz rozwiązywaniu zagadek.

Przejrzyste czarno-białe ilustracje dziecko może pomalować, a kolorowe nalepki (60 sztuk) powinno wykorzystać do rozwiązywania zadań. Przy każdym poleceniu jest informacja o tym, jakie zdolności umiejętności rozwija dziecko, wykonując dane ćwiczenie.

 

ISBN
978-83-7820-020-8
EAN
9788378200208
Wydawnictwo
Oficyna Wydawnicza Promocja
Czas wysyłki
24h
Liczba stron
24
Format
160x230 mm
Rok wydania
2009
Kategoria wiekowa
0-3 lata, 4 lata, 5 lat
4,99 zł Special Price 3,74 zł Oszczędzasz: 1,25 zł (25%)
Dostępność
dostępny
Udostępnij
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.