Księżniczki

 

 

 Księżniczki

 

 

 

 oprawa miękka, 24 strony, format 28x24 cm

 

 

 

Ta pasjonująca książeczka aktywizująca zaprasza małe księżniczki do kolorowania i poznawania. Spotkanie z księżniczkami rozpoczyna się od wizyty w ich pałacach, następnie prowadzi poprzez garderoby i sale balowe, pozwala zapoznać się z ulubionymi zwierzętami księżniczek i pojazdami, którymi jeździły i wciąż jeżdżą księżniczki. Następnie pozwala odwiedzić czarownicę i innych nieprzyjaciół księżniczek oraz odkryć tajemnice smoków. Książeczka pozwala także poznać księżniczki w czasach współczesnych – na wystawie psów, podczas lekcji baletu, na koncercie, na pokazie mody, na motorze w towarzystwie czarującego księcia.


 

Księżniczki
Sceny z życia księżniczek przedstawiają ponad 50 przedmiotów, zwierząt i postaci opisanych jak w prawdziwej encyklopedii dla dzieci.KsiężniczkiIlustracje do kolorowania zasługują na wyróżnienie. Realistyczne, a zarazem poetyckie, przybliżają dziecku pojazdy w bogatych i różnorodnych sceneriach, które zainspirują wyobraźnię dziecka, rozwiną jego wiedzę i zwiększą przyjemność płynącą z kolorowania.
 

Księżniczki


Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze i jakości papieru w kolorowance Księżniczki można stosować dowolny sposób kolorowania: kredki, farby, a nawet flamastry.


KsiężniczkiKsiężniczki

Atuty:

  • Nowatorska koncepcja kolorowanki całkowicie odmiennej od pozostałych pozycji na rynku;
  • Silny temat, bardzo atrakcyjny dla dziewczynek;
  • Wyjątkowo piękne obrazki do kolorowania;
  • Nowoczesna grafika trafiająca w gust dzieci;
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.