Kulturystyka dla każdego

Add to Wish List
Ilustrator
Lobus Artur
Seria
Ocena
Oprawa
miękka
Opis

Kulturystyka dla każdego adresowana jest zarówno do trenerów, nauczycieli i sportowców zajmujących się tym sportem wyczynowo, jak i do amatorów. Wszyscy, którzy pragną poznać tajemnice prawidłowego rozwoju fizycznego i skuteczne metody budowania harmonijnej muskulatury, znajdą tu wiele pomocnych informacji, dotyczących m.in. ćwiczeń, organizowania treningów i optymalnej diety.

Autorami książki są: znakomity francuski popularyzator sportu Lucien Demeilles oraz prof. dr hab. Marek Kruszewski, wybitny polski specjalista w dziedzinie kulturystyki i sportów siłowych, autor wielu publikacji z zakresu kulturystyki, wiceprezes Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Trener Klasy Mistrzowskiej w Podnoszeniu Ciężarów, Trener I Klasy Kulturystyki i Trójboju Siłowego.

Na uwagę zasługuje materiał ilustracyjny, który został przygotowany przez grafików specjalizujących się w anatomii sportowej. Ilustracje w sposób przejrzysty i czytelny przedstawiają 176 ćwiczeń i ukazują, jak wykonywać je na urządzeniach klasycznych, a jak na nowoczesnych maszynach.

ISBN
978-83-7791-729-9
EAN
9788377917299
Wydawnictwo
Siedmioróg
Czas wysyłki
24h
Liczba stron
192
Format
240x172 mm
Rok wydania
2017
Kategoria wiekowa
12 lat, 13 lat, Młodzież, Dorośli
Cena 29,99 zł
Dostępność
dostępny
Udostępnij
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.