Samochody i motoryKsięga fiszek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, a zwłaszcza chłopców, zawiera na 24 stronach ponad 100 obrazków do kolorowania – wspaniałe samochody i motory z całego świata! Poszczególne rozkładówki książki skomponowane są tematycznie: rajd pojazdów zabytkowych, Motocyklowy Szwadron Straży Republikańskiej eskortujący limuzynę prezydenta Francji na Polach Elizejskich, ulica nowoczesnej metropolii, rajd Paryż-Dakar, luksusowe sedany w Las Vegas, kabriolety w bajecznej scenerii, motocykle wyścigowe na wirażu, samochody i motocykle dostawcze, Formuła I: historia samochodu, gang motocyklowy na Drodze 66, autostrada na początku wakacji, motokros.Nazwy pojazdów opisane są na stronach jak w prawdziwej encyklopedii dla dzieci. Aby ująć to w jednym zdaniu, fiszki edukacyjne pozwolą odkryć, pokolorować i przestudiować ponad 100 samochodów i motocykli przedstawionych na najpiękniejszych torach wyścigowych i drogach świata.


Samochody i motory

Ilustracje do kolorowania zasługują na wyróżnienie. Realistyczne, a zarazem poetyckie, przybliżają dziecku pojazdy w bogatych i różnorodnych sceneriach, które zainspirują wyobraźnię dziecka, rozwiną jego wiedzę i zwiększą przyjemność płynącą z kolorowania..


Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze i jakości papieru w kolorowance Samochody i motory można stosować dowolny sposób kolorowania: kredki, farby, a nawet flamastry.

Samochody i motoryAtuty:

  • Nowatorska koncepcja kolorowanki całkowicie odmiennej od podobnych pozycji na rynku
  • Silny temat, bardzo atrakcyjny dla chłopców
  • Wyjątkowo piękne obrazki do kolorowania
  • Nowoczesna grafika trafiająca w gust dzieci
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości

 

Adresat: chłopcy w wieku od 3 do 6 lat© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.