Szkoła czytania. Poczytaj ze Scoobym. Najlepszy przyjaciel psa

Add to Wish List
Ocena
Oprawa
miękka
Opis

Kudłaty poszukuje przyjaciół. Jak wielu ich znajdzie?

4 poziomy nauczania w Szkole czytania:

POZIOM 1. Zabawy z czytaniem: Przedszkole, zerówka
Książki do pracy z najmłodszymi wielbicielami czytania. Ćwiczenia graficzno-tekstowe opracowane w formie zabaw pozwalających dziecku oswoić się z samogłoskami, spółgłoskami, dwuznakami, zmiękczeniami, sylabiczną budową wyrazów, wreszcie tekstem pisanym i w ten sposób posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem.

POZIOM 2. Czytanki sylabowe z obrazkami: Zerówka, klasa 1
Nowoczesna metoda nauki czytania oparta z jednej strony na sylabicznej budowie wyrazów, a z drugiej na zastępowaniu obrazkami niektórych słów w tekście. Książeczki zawierają krótkie opowiastki z czytelnym przesłaniem i ciekawymi dla dziecka informacjami.

POZIOM 3. Zaczynam czytać samodzielnie: Klasy 1-3
Niewielkiej objętości, ale już prawdziwe powieści, opracowane dla dzieci stawiających pierwsze kroki w czytaniu - jeszcze z rodzicami lub już samodzielnie. Książeczki wyróżniają się podstawowym słownictwem, krótkimi zdaniami, dużą czcionką, prostą i fascynującą fabułą, obecnością ulubionego dziecięcego bohatera i specjalnie opracowanymi ilustracjami, które pozwolą dziecku kojarzyć opowieść pisaną z jej prezentacją graficzną.

POZIOM 4. Czytanki graficzne: Klasy 2-4
Bajki należące do kanonu literatury dziecięcej opracowane w postaci komiksów. Połączenie literackich tekstów z ulubioną przez dzieci formą czytanki graficznej, zachęci uczniów klas młodszych do lektury i rozwijania umiejętności samodzielnego czytania dłuższych, wielowątkowych utworów.

ISBN
978-83-66576-44-5
Cena 9,49 zł Regular Price 12,65 zł
Oszczędzasz: 3,16 zł (25%)
Dostępność
dostępny
Udostępnij
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.