W ZOO

W ZOO

 
 

W ZOO

Księga fiszek edukacyjnych do kolorowania W zoo zafascynuje najmłodszych przyjaciół zwierząt. Wizyta w zoo rozpoczyna się od zwierząt sawanny, następne są wybiegi wielkich drapieżników, zwierząt dżungli, małp, po czym trafia się do wiwarium i do terrarium. W wielkim akwarium można podziwiać najróżniejsze gatunki ryb tropikalnych, a na końcu czekają wybiegi ze zwierzętami zamieszkującymi lasy strefy umiarkowanej. Każda rozkładówka książki poświęcona jest innej strefie klimatycznej, dzieci poznają łącznie ponad sto gatunków zwierząt pokazanych w ich naturalnych środowiskach. Nazwy zwierząt i zamieszkiwane przez nie lądy zostały opisane na stronach jak w prawdziwej encyklopedii dla dzieci.

W ZOOAby ująć to w jednym zdaniu, fiszki edukacyjne pozwolą odkryć, pokolorować i przestudiować najciekawsze zwierzęta świata. Ilustracje do pokolorowania zasługują na wyróżnienie. Realistyczne, a zarazem poetyckie, przybliżają dziecku zwierzęta w bogatych i różnorodnych sceneriach, które zainspirują wyobraźnię dziecka, rozwiną jego wiedzę i zwiększą przyjemność płynącą z kolorowania. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze i jakości papieru w kolorowance W zoo można stosować dowolny sposób kolorowania: kredki, farby, a nawet flamastry.


 

W ZOOAtuty:


Kreatywne zajęcie;

Wszystkie dzieci uwielbiają zwierzątka;

Obrazki zachęcają do kolorowania;

Nowoczesna grafika trafia w gust dzieci;

W ZOO

Praktyczny format: lekka książeczka, którą łatwo można przenosić i kolorować niemal wszędzie – w szkole, w domu, w podróży, w restauracji, u kolegi itd.

Przystępny cenowo prezent, dzięki któremu dziecko może spędzić wiele godzin na pożytecznej zabawie;

Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.


  


  

 

 

 


 

 

 

 
 


 


 
 

   
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.