Opowiem ci o Janie Pawle II

Add to Wish List
Ocena
100% of 100
Oprawa
twarda
Opis

Drogi młody Czytelniku, trzymasz w rękach historię wielkiego i niezwykłego człowieka, opowiedzianą jednak tak, jak opowiada się o kimś najbliższym i kochanym.

Zanim Karol Wojtyła został Janem Pawłem II, Papieżem Pielgrzymem uwielbianym przez miliony ludzi na całym świecie, był najpierw kardynałem, biskupem krakowskim, prostym księdzem z malutkiej miejscowości pod Krakowem, uśmiechniętym Lolkiem z malowniczo położonych Wadowic.

Ta niewielka książeczka opowiada o niełatwym dzieciństwie małego Karola, jego rodzicach i starszym bracie, o latach szkolnych i górskich wycieczkach z przyjaciółmi, o tajnych studiach i ciężkiej pracy w czasie wojny. Kolejne rozdziały prowadzą szlakiem człowieka, który z wesołego skromnego chłopca piszącego wiersze wyrósł na przywódcę całego Kościoła katolickiego i którego słuchali z uwagą nie tylko chrześcijanie.

Opowiem ci o Janie Pawle II to mały przewodnik po wielkim życiu dla młodych ludzi, którzy stają dopiero na początku swojej drogi, rozpoczynają naukę w szkole, przystępują do Pierwszej Komunii. Do nich właśnie skierowane są słowa listu Ojca Świętego, o który wzbogacone zostało niniejsze wydanie. Być może ta piękna i budująca historia spełnionego bez reszty ludzkiego losu stanie się i dla ciebie, Czytelniku, wzorem do naśladowania. Papież zawsze przypominał: każdy człowiek powołany jest do świętości.


ISBN
978-83-66251-53-3
EAN
9788366251533
Wydawnictwo
Siedmioróg
Czas wysyłki
24h
Liczba stron
88
Format
165x235 mm
Rok wydania
2019
Kategoria wiekowa
9 lat, 10 lat, 11 lat
Cena 29,90 zł Special Price 16,00 zł Oszczędzasz: 13,90 zł (46%)
Dostępność
dostępny
Udostępnij
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.