Ozdoby bożonarodzeniowe. Polska Tradycja

Add to Wish List
Oprawa
miękka
Opis

Książka z instrukcjami, jak zrobić ozdoby bożonarodzeniowe regionalne, nawiązujące do polskiej tradycji

Ta wartościowa i pięknie ilustrowana książka z wzorami kilkudziesięciu ozdób do samodzielnego wykonania odpowie na pytanie, jak zrobić ozdoby papierowe na choinkę z dzieckiem. Wszystkie wzory wywodzą się lub nawiązują do polskiej tradycji. O ile książka ukazuje i omawia dawne ozdoby na choinkę, ze szczególnym uwzględnieniem ozdób choinkowych regionalnych, czyni to w celu wyjaśnienia – jak te ozdoby zrobić? Publikacja tłumaczy w bardzo prosty i przystępny sposób, jak krok po kroku wykonać każdy z kilkudziesięciu wzorów staropolskich ozdób na choinkę. Każdy etap wykonywanych ozdób na choinkę zilustrowany jest zdjęciami.

Książka Ozdoby bożonarodzeniowe – Polska tradycja zawiera wzory łatwych do wykonania, a zarazem ciekawych ozdób choinkowych retro, przez co sprawi wiele radości w każdym domu, w którym są dzieci. Przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia stanie się dla całej rodziny wyzwaniem i przyjemnością. Publikacja jest równocześnie cennym źródłem informacji i scenariuszy zajęć dla różnego rodzaju warsztatów plastycznych, jak i dla przedszkolanek i nauczycieli nauczania początkowego, którzy poszukują inspiracji na dekoracje choinkowe do zrobienia przez dzieci z książką z instrukcją. Książka została opracowana przez Marcelinę Grabowską-Piątek i Annę Mariannę Krac, animatorki warsztatów plastycznych, autorki wielu książek do prac ręcznych, doświadczone plastyczki doskonale rozumiejące, jakie wymagania powinny spełniać narzędzie dydaktyczne do pracy plastycznej w grupie przedszkolnej, szkolnej czy na zajęciach plastycznych w domach kultury. Autorki interesują się od lat polską tradycją ozdób bożonarodzeniowych i ozdobami na choinkę tradycyjnymi. Posiadają dar ukazywania w przystępny i klarowny sposób wykonania dawnych ozdób na choinkę.

Książka jest doskonałym prezentem dla dziecka w wieku od 7 lat pragnącym samodzielnie przygotować ozdoby na choinkę i na święta Bożego Narodzenia.

 

ISBN
978-83-6030-792-2
EAN
9788360307922
Wydawnictwo
Oficyna Wydawnicza Promocja
Czas wysyłki
24h
Liczba stron
64
Format
165x235 mm
Rok wydania
2011
Kategoria wiekowa
5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat
Cena 12,99 zł Special Price 9,74 zł Oszczędzasz: 3,24 zł (25%)
Dostępność
dostępny
Udostępnij

Książki z tej serii

 1. Ozdoby wielkanocne. Polska Tradycja
  Ozdoby wielkanocne. Polska Tradycja
  Ocena:
  100%
  19,90 zł Special Price 14,92 zł Oszczędzasz: 4,98 zł (25%)
  Add to Wish List
© Copyright 2021 Siedmioróg . Wszelkie prawa zastrzeżone.